Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВторник, 20.04.2021, 03:09

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Міні-чат

Тиждень фізики

Цікаво і змістовно пройшов предметний тиждень фізики та астрономії в Бериславській ЗОШ № 1, організований вчителями Куліш Н.І. та Куліш М.А. Його відкриття відбулося 30 січня учасниками гурту «Земляни» на базі фізичного кабінету.

Учні 9 – 11 класів провели серед шкільної громади усний журнал «Фізика та науково-технічний прогрес». Конкурси по розв’язуванню кросвордів, ребусів, проведені учнями Якушевою А.,Павлюченко В., Нігалатій О., занурили присутніх у світ механіки, природних явищ та цікавих дослідів.

Учасниками тижня стали і молодші школярі під час космічної подорожі по Сонячній системі, яку провели учні 11 класу Насонова Анастасія та Недовізій Анастасія.

Про внесок українських вчених у розвиток науки та космонавтики учні дізналися з виставки «Життя видатних вчених», прониклись почуттям гордості та поваги до своїх славних українців.

Ниткою смутку в шкільному житті стала хвилина мовчання як данина пам’яті Леоніда Каденюка – першого космонавта незалежної України.

«Атом – цеглина матерії» – такою була тема виступу Бодько Анастасії та Міхно Каріни, що викликав зацікавленість і подив у дитячих очах.

Під час проведення дня екології до природоохоронної роботи та зменшення техногенного навантаження на «матінку-природу» закликали учні 8-х класів, презентуючи свої проекти. Шаповалова Аліна, Юхненко Єлизавета, Шутенко Ілона представили «Унікальні властивості води». А учні Мутерко Іван, Дєєв Роман, Резніченко Сергій, Павлюченко Олександра, Ватулін Нікіта, Єпіфанов Євген запропонували «Альтернативні джерела енергії».

Завершився тиждень турніром «У дружбі – сила» між учнями 5-х класів. Два екіпажі «Орбіта» і «Космос» стартували у відкритий космос, де продемонстрували свої знання з теми «Земля – планета Сонячної системи».

    

    

    

 

Тиждень фізики

ОСВІТА
ЗНО 2018
...
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz