Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВторник, 20.04.2021, 03:49

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Міні-чат

Педагог-організатор

  

  

  

  

  

  

  

 

Знавці української державності

23 лютого 2018 року, студенткою-практиканткою Бериславського педагогічного коледжу імені В.Ф.Беньковського (додаткова спеціальність «Організатор роботи з дитячими об’єднаннями»), Жалобак Юлією Віталієвною була проведена вікторина «Знавці української державності» для активу 8-Б класу, метою якої стало залучення учнівської молоді до історичного минулого нашої країни, її побуту, звичаїв та традицій; виховання патріотизму підростаючого покоління.

    

    

Семінар педагогів - організаторів

23 листопада 2017 року на базі нашої школи відбувся районний семінар

педагогів-організаторів на тему: «Роль педагога-організатора щодо національно-патріотичного виховання та формування громадської активності школярів».

Семінар розпочався із зустрічі гостей під час якої учні школи презентували освітню модель розвитку особистості «Школи Гармонії». Після цього учасники семінару відвідали шкільний музей історії рідного краю, де ознайомилися з археологічними розкопками Берислава, з відомими людьми міста, з воїнами-інтернаціоналістами - випускниками нашої школи тощо. Далі відбулась теоретична частина, на якій виступила Рибницька І.В.-методист ЦЮДТ. Після виступу методиста педагоги – організатори Новокаїрської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Бериславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 поділились досвідом з іншими учасниками семінару. На цьому закінчилася теоретична частина і розпочалась практична. Педагогом-організатором Бериславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено засідання з лідерами дитячо-юнацького об’єднання «Шкільна Галактика» з питання: «Формування патріотичної свідомості членів дитячо-юнацького об’єднання «Шкільна Галактика». На засіданні обговорювались питання:

Про виконання прав та обов’язків учнів у школі. (Доповідач: президент дитячо-юнацького об’єднання «Шкільна Галактика» Спічак Аліна)

Про зв’язки з громадськими організаціями у національно-патріотичному вихованні. ( Доповідач: заступник директора з виховної роботи Гаркуша Олена Євгеніївна).

Майстер-клас «Закладинка юного патріота – книголюба». ( Проводила лідер кают-компанії Коваленко Вікторія).

Про шкільний етап конкурсу «Державні символи України-віддзеркалення української душі». (Доповідач: президент дитячо-юнацького об’єднання «Шкільна Галактика» Спічак Аліна).

Фінал шкільного етапу конкурсу «Державні символи України-віддзеркалення української душі».

Завершилась практична частина переглядом фінального шкільного етапу конкурсу «Державні символи України – віддзеркалення української душі», де учні презентували свої роботи у різних номінаціях.

По завершенню семінару гості щиро подякували за змістовний, повчальний та цікавий семінар, побажали подальших успіхів, творчих злетів. Адже творчість педагога-організатора – це передумова зростання його педагогічної майстерності. Робота семінару пройшла у відвертій, теплій, творчій атмосфері.

 

 

 

 

 

ОСВІТА
ЗНО 2018
...
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz