Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВторник, 20.04.2021, 03:53

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Міні-чат

Новини школи 2017

Дорогі вчителі, працівники,батьки та учні!

Вітаємо Вас з наступаючими зимовими святами!

Бажаємо щоб у ці казкові свята світ навколо Вас став яскравішим, очі світилися від захоплення, а в житті відбувалися приємні і незабутні пригоди. Нехай примножаться казкові митті у Вашому житті, а у новорічну ніч до Вас доторкнуться чари і всі Ваші бажання обов’язково збудуться.

Адміністрація школи

Малюнки воїнам АТО

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час дарують захисникам Вітчизни діти Бериславщини.Учні 4-Б класу також долучилися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому». Діти пишуть листи, малюють малюнки, власноруч виготовляють обереги, які надсилають адресатам – пораненим бійцям АТО, що знаходяться на лікуванні.

Бесіда «Молодь проти насилля»

23 жовтня 2017 року соціальний педагог Федоренко Каріна Олександрівна для учнів 8-х класів провела бесіду на тему: «Молодь проти насилля». Учням було продемонстровано соціальний ролик про насилля в сім’ї та насилля ровесниками, з метою нагадування учням які вони мають права; наскільки права і свободи гарантовані Конституцією України, відповідають Загальній декларації прав людини та декларації прав дитини; навчити аналізувати життєві ситуації пов'язані з реалізацією прав та свобод; а також як учні можуть захистити свої права в разі їх порушення. Найти відповідь на питання: Що таке жорстоке поводження з дітьми? Як відрізнити послідовні дії батьків під час виховання у дитини дисциплінованості та відповідальності від насильницьких дій щодо дитини? Які дії слід вважати неприпустимими, тобто які з них підлягають покаранню згідно з чинним законодавством? Сьогодні ми обговорили важливе питання. Сподіваюсь, що ви зможете змінити своє ставлення до світу, людей, які нас оточують.

Акція «Цукерка замість цигарки»

19 листопада 2017 року у Бериславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 була проведена акція «Цукерка замість цигарки» у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Учні та колектив школи підтвердили свою відмову від паління, кидаючи цигарку до «смітника», і за це отримували цукерку. Акція мала на меті пропаганду здорового способу життя, відмову від шкідливих звичок. Організаторами заходу виступили шкільний бібліотекар Норден Т.М., педагог-організатор Красніцька А.Ю. та члени учнівського самоврядування.

 

«Дари осені»

17 жовтня 2017 року у фойє школи пройшов осінній ярмарок «Дари осені», на якому учні продавали різноманітний товар: овочі, фрукти, кондитерські вироби та багато іншого. Ярмарок супроводжували веселі пісні. Було весело, гамірно, одним словом, ярмаркували.

 

День захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу 13 жовтня 2017 року було проведено загальношкільне свято «Україна – мати. Вмій її захищати”. Для учнів початкової школи – спортивне змагання «Ми маленькі козачата». Участь у заході приймали хлопчики з батьками, а дівчатка з мамами підтримували учасників оплесками.

 

Районні змагання

12 жовтня 2017 року на базі нашої школи відбулися районні змагання з допризовної підготовки та кульової стрільби. Всіх учасників змагань привітали методист з фізичного виховання, допризовної підготовки, основ здоров'я Авраменко Н.О. та військовий комісар.

Екскурсія до музею

11 жовтня 2017 року учні 6-А та 6-Б класу відвідали Херсонський краєзнавчий музей. Діти побували в залах «Історії козачества» та «Хроніки АТО» з супроводжуючим екскурсоводом. Останні зали та виставки переглянули самостійно. Музей дав змогу дітям пізнати більше про рідний край та історію минулого.

 

Загальношкільна лінійка

10 жовтня 2017 року була проведена лінійка, присвячена відкриттю шкільного туру мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка. Федоренко Н.А., директор школи, зачитала наказ про проведення шкільного туру конкурсу. Михайловська А.В.,вчитель української мови та літератури, привітала учнів,довела до їх відома мету проведення конкурсу та запросила всіх бажаючих прийняти участь у ньому. На лінійці прозвучали цікаві факти про життєвий та творчий шлях Кобзаря, а також було наголошено на тому,що Т.Г. Шевченко відомий усьому світові не тільки, як письменник, а як і художник. Виступ було супроводжено слайдами.

Екскурсія до машинобудівного заводу

9 жовтня 2017 року, 9 клас на чолі з класним керівником Лукіних Т.В., відвідали Бериславський машинобудівний завод, який нещодавно відмічав свій ювілей. Екскурсію було заплановано спільно з центром зайнятості, з яким наша школа уклала угоду про співпрацю.

На порозі заводу нас гостинно зустріла менеджер з персоналу Луценко Світлана Вікторівна. Екскурсія почалася вже з прохідної, де було виставлено продукцію, яку виготовляє завод. Потім продовжили екскурсію до музею, до механоскладального цеху, де учні побачили працю за верстатами. Потім нас провели до цеху дизельних агрегатів. Велику увагу учнів привернули верстати, які мають цифрове керування. Обслуговують ці верстати люди, які мають вищу освіту. На закінчення екскурсії ми підійшли до "Дошки пошани", де розміщені портрети кращих робітників заводу.

Там ми зустрілися з директором заводу Віктором Дрижаком, який наголосив на нестачі кваліфікованих кадрів і запросив, по закінченню школи, працювати до машинобудівного заводу. Учням дуже сподобалась екскурсія.

                    

              

 

Майбутні першокласники

6 жовтня 2017 року до нас в школу завітали майбутні першокласники, а саме дошкільний навчальний заклад №3 «Теремок». На порозі школи їх радо зустріли казкові герої Мальвіна та Буратіно, які були постійними супутниками їх екскурсії по школі. Також вихованців дитячого садка привітали директор школи Федоренко Н.А., заступник директора з навчально- виховної роботи Кузнєцова Н.Ю. та вчителі початкової школи. Під час екскурсії діти подивились спортивний зал, їдальню, кабінет медичної сестри, класи групи продовженого дня, спальню та побували на уроках. Майбутні першачки висловили бажання навчатись в школі №1, бо вона їм дуже сподобалась .

Шановні діти, ми із задоволенням чекаємо на вас!

Поліція на допомогу дітям

5 жовтня 2017 року учні 10 та 11 класів разом зі своїми класними керівниками Михайловською А.В. та Іляшенко О.В. відвідали Бериславський відділ поліції. Ця екскурсія відбулась в рамках Місячника правового виховання.

Майор поліції Кузнєцов Олександр Валентинович радо зустрів дітей та провів екскурсію по відділу поліції. Він розповів учням про їх права та обов’язки, а також про відповідальність, яку несуть батьки за дітей згідно чинного законодавства.

Дітям та класним керівникам дуже сподобалась ця екскурсія і надалі вони пообіцяли тісну, плідну співпрацю.

Олімпійське лелеченя-2017

21 вересня 2017 року в Бериславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 було проведено семінар для вчителів фізичної культури. На якому було проведено майстер-клас спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед дітей та юнацтва для шкіл міста. Серед яких взяли участь Бериславська ЗОШ №1,3,4,5. Всі команди проявили свої здібності в усіх видах змагань. Переможцями спортивного заходу «Олімпійське лелеченя» стала команда Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 «Олімпійці». Бажаємо успіхів нашій команді на районному етапі змагань.

                                                                                                 

                                                                                                

                                                                                                 Проведені заходи щодо профілактики суїцидальної поведінки підлітків у

                                        Бериславській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 В рамках відзначення Всесвітнього дня запобігання самогубствам у Бериславській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведені тематичні бесіди, консультації з учнями «Я-це Я», «Бережи психічне здоров’я», «Безпечний інтернет: правила поведінки», надані практичні рекомендації батькам дітей підліткового віку «Обережно! Загроза життю криється у соціальних мережах» про суїцидальні спільноти «Море китів» та «Тихий дім», щоб не допускати потрапляння дітей у такі групи.

У фойє навчального закладу розгорнутий тематичний стенд «Стоп – суїциду!», на якому розміщені інформаційні матеріали щодо причин та форм суїцидального наміру, поради підліткам яких переслідують думки про суїцид.

Також, у кабінеті практичного психолога розміщені методичні рекомендації класним керівникам з питань попередження суїциду та роботи з батьками в цьому напрямку.

                                                                                             

                                                                                              

 

                 Свято Першого дзвоника

01.09.2017 року у Бериславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбулося свято Першого дзвоника. Лінійка розпочалась о 8.30.На святі були присутні почесні гості:

1. Гомон Олександр Вікторович- голова Бериславської районної державної адміністрації;

2. Короленко Віктор Миколайович- директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, депутат Херсонської обласної ради;

3.Дробиш Ірина Анаторліївна – заступник голови Бериславської районної державної адміністрації;

4. Лужецька Світлана Олександрівна – секретар Бериславської міської ради;

5. Дудченко Тетяна Анатоліївна – директор районного центру соціальної служби для сімей, дітей та молоді;

6. Кононов Олександр Анатолійович – начальник служби захисту інформації Бериславського військового комісаріату.

З метою гідного відзначення учасників антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та з нагоди Дня незалежності України Указом Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 голова Бериславської районної державної адміністрації Гомон Олександр Вікторович вручив Відзнаку Президента України «За участь у антитерористичній операції» солдату Збройних Сил України ДІДЕНКУ Антону Михайловичу та молодшому сержанту Збройних Сил України ТРОЯНУ Олександру Михайловичу.

Голова Бериславської районної державної адміністрації Гомон Олександр Вікторович вручив для першокласників подарунки (розвиваючі ігри).

Директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, депутат Херсонської обласної ради Короленко Віктор Миколайович вручив набір медикаментів для школи.

                                                                                                      Свято пройшло швидко,весело та цікаво.

               

 

 Цікаво та змістовно була організована робота у таборі з денним перебуванням «Сонячний» Бериславської ЗОШ I-III ст. №1 16. Завдяки продуктивній діяльності вчителів англійської мовиЮліїі Іванівні Капінус-Галієвій. та Тимофієнко Г.Г. була створена навчально-методична база, що забезпечила діяльність мовного табору і розроблені пізнавальні, інформативні та просто цікаві різноманітні завдання. Саме ними було створене відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови. Ніяких нудних уроків і домашніх завдань, лише безперервне іншомовне спілкування протягом 6 годин на день з енергійними, веселими, творчими вожатими. Протягом зміни кожного дня у загонах «Капітошка», «Живчики», «Happy campers» проводилися цікаві конкурси,змагання,естафети,квести.Організовувались рухливі ігри, змагання з футболу, , спортивні естафети, «Веселі старти», «Веселі козачата», «День стрибунів», «Олімпійці серед нас», після яких діти себе почувають бадьоро і мають веселий, гарний настрій.

                                                                           Країна Дитинства-табір «Сонячний».

пора року для дітлахів. Літні канікули найдовші та найцікавіші. Кожне літо -неповторне. Нові зустрічі,нові розваги. Тільки під час літніх ,теплих канікул можна зміцніти,підрости, оздоровитись. І починають наші діти оздоровлення саме з пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням. І цього літа у приміщенні Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з 01 червня розпочав роботу табір відпочинку з денним перебуванням «Сонячний».Метою діяльності цього оздоровчого табору є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля.Відпочиваючи у «Сонячному» діти збережуть й укріплять своє здоров`я.Цьому сприятимуть заплановані різноманітні цікаві заходи. Програма літнього табору «Сонячний» має також і навчальне та розвиваюче значення.У таборі працює англомовний загін «Happy campers»,де вихователями є найкращі фахівці своєї справи Капінус-Галієва Ю.І. та Тимофієнко А.Г. Так, діти зможуть покращити свої знання з англійської мови. З давніх-давен люди вклонялися сонцю і просили у нього щастя. Вже багато років поспіль Сонце-символ нашого табору . Воно завжди поряд з нами,несучи з собою радість,родинне тепло та добробут. Хочеться побажати,щоб по закінченню роботи табору, у душі кожної дитини залишився промінчик цього сонця.

О. Гаркуша,заступник директора з

Виховної роботи.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

18 травня у Бериславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 пройшов День вишиванки «Одягни свій край у вишиванку» - свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. В цей день всі учні та вчителі школи одягли вишиванки та прийняли участь в тематичній лінійці «Символи української вишиванки» та у флеш-мобі «Коло миру», «Дорога до школи».

Проведення такого свята продемонструвало, що вчителі та вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

                                                                      

 

12 травня 2017 року в Бериславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 пройшов "День цивільної оборони". На етапі евакуаціі учні та персонал школи продемонстрували вміння діяти у надзвичайній ситуації та застосувати засоби індивідуального захисту . Ці вміння продемонстрували учні 9-11 класів під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Носача С.В. та медичної сестри Солоненко К.М. .

День цивільної оборони в школі пройшов організовано, динамічно і цікаво. Учні та працівники школи підтвердили свої знання та навички при надзвичайних ситуаціях.

                                                          

                                                           

                                                                    Навчально-польові збори - 2017.

З метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів 11 класів у Бериславській загально-освітній школі

І-ІІІ ступенів №1 було організовано 3-х денні навчально-польові збори.

Захід розпочався урочистим шикуванням. Учасників зборів привітали виконуючий обов’язки військового комісара Луценко І.О. та Ткаченко О.О. - голова громадської організації «Тризуб».

Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих воїнів у роки Другої світової війни та сучасних борців за незалежність України, поклали квіти до пам’ятника загиблим випускникам школи.

Під керівництвом вчителя предмету Захист Вітчизни Носача С.В. допризовники вправлялися у вправах зі стрільби, відпрацьовували вправи зі зброєю, долали смугу перешкод.

Учні успішно склали навчальні нормативи та за результатами навчально-польових зборів отримали оцінки з предмету «Захист Вітчизни»

 

Майстер-клас для батьків майбутніх першокласників

«Пізнавальна карусель»

Традиційно навесні кожного року наша школа гостинно зустрічає майбутніх першокласників. Для них першими вчителями проводяться заняття по підготовці до навчання у школі. У 2016-2017 н.р. інновацією у цій справі стало проведення майстер-класів для батьків майбутніх першокласників. Протягом 4-х тижнів вони кружляли на «Пізнавальних каруселях», поки їхні діти займалися на розвиткових заняттях. На зупинках батьки отримали знання та поради щодо розвитку дітей.

Зупинка «Школа знань» - майстер - клас по розвитку інтелектуальних здібностей дошкільнят;

Зупинка «Школа спорту» - майстер – клас по фізичному розвитку дошкільнят;

Зупинка «Школа психологічної підтримки» - формування навичок психологічної готовності дитини до школи;

Зупинка «Художньо-естетична школа» - майстер-клас по розвитку естетичних смаків дітей.

Батьки із великим зацікавленням приймали участь у запропонованій формі роботи і відзначили доцільність її проведення.

                                                            

Акція «Великодній кошик воїнам АТО»

З метою необхідності гідного привітання українських військових зі святом Великодня, активізації виховної роботи у школі наші учні взяли участь у благодійній акції «Пасхальний подарунок для АТО» , у рамках якої зібрали і передали солодощі, малюнки, листівки волонтерам нашого міста. Учнівський та вчительський колективи, батьки завжди беруть активну участь в акціях та благодійних заходах на підтримку українських бійців, які воюють у зоні АТО. Діти створили чудові вітальні листівки, в яких привітали воїнів із Великодніми святами та написали побажання: "Повертайтеся додому живими". Ми хочемо,щоб ті,хто нас захищає,теж відчули це велике свято.

Великодній кошик  Великодній кошик2

 

10 квітня у нашій школі було проведено акцію «Посади та вирости деревце». Учні нашої школи висадили молоді деревця. Кожен клас взяв по 2 деревця, посадив і пообіцяв, в подальшому, ростити їх та доглядати за ними. Сподіваємось,що через декілька років наша школа забуяє зеленим цвітом.

Зелена акція Зелена акція2 Зелена акція3 Зелена акція4 Зелена акція5 Зелена акція6 Зелена акція7 Зелена акція8

 

 

Небезпечні ігри

5.04.2017 року для учнів 8 класу, класним керівником Лукіних Т.В. у районній бібліотеці було проведено захід «Небезпечні ігри». Восьмикласникам розповіли що, у соцмережах з’явилися групи, в яких кваліфіковані психологи доводять дітей до самогубства. Відомо, що фанати таких спільнот називають себе китами, тому що тварини асоціюються у них зі свободою. Ці кити можуть літати, і цим, можливо, пояснюється те, що даний вид ссавців-один з небагатьох, представники якого добровільно можуть звести рахунки з життям. Тому у всіх шанувальників «моря китів» і «тихих будинків» на особистих сторінках зображені відео або малюнки з літаючими китами. Дітям повідомили, що треба робити, щоб уникнути небезпеки у соцмережах та до кого звертатися за допомогою.

 

«Тато, мама і я — спортивна сім’я»

Свято батьків та дітей, свято краси, наполегливості, витривалості, свято здоров’я «Тато, мама і я — спортивна сім’я» відбулося 10 березня в Бериславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 , яке пройшло в теплій дружній атмосфері.

Ніщо так не об’єднує сімейну команду, як ціль до перемоги, так по-дитячому бігали та стрибали мами й тата, а діти раділи батьківській любові та піклуванню. Родина Шило Ростислава, учня 3-Б класу, взяла участь від нашої школи у змаганнях, де зайняла почесне ІІ місце.

Хочеться подякувати вчителям фізичної культури за свято. Бажаємо творчих успіхів та благополуччя.

Ми тебе не забудемо, Тарасе!

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає та шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу.

З метою гідного відзначення річниці з дня народження великого поета і мислителя в Бериславській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було заплановано та проведено ряд заходів. До святкування річниці Кобзаря були залучені всі учні школи. Шевченківські дні були увінчані конкурсами читців, виставками книг, вікторинами, годинами спілкування, конкурсами малюнків, плакатів, присвячених життю і творчості Т.Г.Шевченка.

Не залишило байдужих і загальношкільне свято «Ми тебе не забудемо, Тарасе!», присвячене пам’яті видатного українського поета та письменника, яке було проведене вчителем англійської мови Капінус – Галієвою Ю.І. Учні декламували вірші великого українського поета не лише рідною мовою, а й англійською, співали пісні, згадували епізоди життєвого шляху та цікаві факти біографії Т.Шевченка. Всі присутні поринули у світ думок палкого патріота, його почуттів, переживань, страждань.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

Учитель англійської мови Капінус- Галієва Ю.І.

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка є початком життя, гармонійності, вишуканості.

Нашу школу цей день також не оминув стороною. У переддень свята, 4 березня, учні 9 класу приготували святковий концерт для своїх мам, бабусь. Вони порадували своїм співом, веселими та запальними танцями, зворушливими віршами. Це було цікавим і ніжним подарунком для представниць прекрасної статі.

Це свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Міжнародний жіночий день

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Виступ початківців пройшов у формі танців та пісень. Також запальним танцем привітали жінок та дівчаток школи наші хлопці. На свято були запрошені жінки, ветерани педагогічної праці, які мали змогу поринути в шкільну атмосферу.

У всіх присутніх був теплий, душевний та приємний весняний настрій. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

 

У 3-Б класі відбулося свято, присвячене Дню Валентина. Свято дружби і кохання пройшло в веселій ат

ОСВІТА
ЗНО 2018
...
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz