Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВторник, 20.04.2021, 02:17

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Міні-чат

Новини ЗОШ №1

                                      Альтернативна ялинка у школі.

У грудні проходив щорічний обласний конкурс «Альтернативна ялинка». Наша школа теж приймала участь у цьому конкурсі. Напередодні дня Святого Миколая  у школі відбулася виставка «Альтернативна ялинка». Її головне завдання - розвиток творчої ініціативи, пропаганда сімейних цінностей та спільної родинної діяльності, популяризація дбайливого ставлення до природи.  На виставці були представлені кращі вироби, підготовлені учнями початкових класів під керівництвом педагогів або разом з батьками. Крім стилізованих ялинок, виконаних в різних техніках з різноманітних матеріалів (текстилю, пряжі, мучних виробів), глядачі побачили яскраві сюжетні зимові композиції. У гості до ялинок завітало ціле сімейство різноманітних сніговиків. Дякуємо за це педагогам та родинам наших учнів!

                                             Новорічні свята у нашій школі

        29 та 30 грудня у нашій школі проходили новорічні свята. Учасниками новорічного свята були Дід Мороз, Снігурка та зла Баба Яга, яка в кінці свята,як завжди,стала доброю. Вони веселили,розважали,загадували загадки,провели багато різноманітних конкурсів. Учні 1-8 класів з задоволенням грали, співали, танцювали. Усі присутні були приємно здивовані новорічними костюмами. На закінчення Новорічного свята Дід Мороз та Снігуронька вручили дітям Новорічні подарунки.

        Старшокласники 9-11класів підготували концертну програму «Снігові володарі казкової ночі». Вони порадували глядачів веселими сценками, запальними танцями, чудовими піснями.  Закінчилося свято  новорічною дискотекою. 

        Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. І таких учнів у нас у школі багато. Висловлюємо щиру подяку всім  артистам, які приймали участь у новорічних святах.

 

 

 

 

 

Космічні фантазіі

Напередодні Нового року  учні нашої школи  взяли участь у щорічному обласному  конкурсі “Космічні фантазії”, метою якого є виявлення творчого потенціалу учнів та розширення їхнього кругозору. В цьому році в І етапі конкурсу взяли участь учні 3-А,7-А,7-Б,9,10 та 11 класів. Всі проявили максимум винахідливості і креативності. Особливо активними були учні 3-А  класу (класний керівник Марченко Л.Г.) Діти підготували на конкурс і макети, і малюнки. Але видно було, що не лишились осторонь і батьки, які завжди є підтримкою школи. Кращі роботи було відправлено до Станції Юних Техників. Бажаємо переможцям І етапу успіхів на районному етапі.

 

Школа готова до новорічних свят.

 

Через поле,через гай прийшов до нас Святий Миколай.

19 грудня 2016р. у Бериславській загальноосвітній школі I-IIІ ст.№1  відбулося Свято Миколая, на якому були присутні не лише учні та вчителі, але й чимало батьків.Спочатку, зранку,перед виконанням учнями гімну, Миколай поздоровив всіх присутніх зі святом,побажав здоров`я,щастя,миру, успіхів у навчанні  та запросив учнів на  чудове театральне дійство ,яке відбудеться у актовій залі. І справді дійство відбулось з такими персонажами, як ангели,  чорти  і, звичайно, Миколай. Під час свята діти відгадували загадки,водили хороводи,грали в ігри. У  виконанні  ансамблю «Усмішка» прозвучали такі пісні: «Свято Миколая», «Через поле,через гай»,

 « Миколай,Миколай», «На святого Миколая». На завершення свята Миколай роздав учням солодкі подарунки, а директор школи Федоренко Н.А.привітала всіх присутніх з початком Новорічних та Різдвяних  свят та висловила слова подяки  активним учасникам свята.

Майбутні першокласники

15 листопада 2016 року до нас в школу завітали майбутні першокласники, а саме дошкільний навчальний заклад №3 «Теремок». На порозі школи їх радо зустріли та привітали директор школи Федоренко Н.А., заступник директора з виховної роботи Гаркуша О.Є., соціальний педагог Кожем’яка В.В. та  вчителі початкової школи. Відбулась екскурсія по школі, де діти подивились обидва спортивні зали, їдальню, класи групи продовженого дня, спальню та побували на уроках. Супроводжуючі були приємно вражені, що школа тепла, затишна, адже нещодавно у закладі були поставлені нові вікна та двері.

                                                                                                       Шановні дітки, ми Вас чекаємо в нашій школі на наступний рік!

Посвята у старшокласники

11 листопада 2016 року в нашій школі було проведено вечір відпочинку «Посвята у старшокласники».  Цей захід відбувається  щороку в кінці жовтня або на початку листопада. В ході свята учні 10 та 11 класів посвячують дев’ятикласників у старшокласники і покладають від цього дня на них високу та почесну місію бути активними, творчими, відповідальними. Учні 9 класу на чолі з класним керівником Михайловською А.В. підготували цікаву презентацію свого класу «Прекрасні шкільні роки» та представили візитку, створену у віршах. Учні 10 та 11 класу підготували ряд випробувань для майбутніх старшокласників, які з легкістю їх подолали і довели, що вони гідні високого й почесного звання «Старшокласник Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1».

 

Осінні клопоти      

9 листопада 2016 року було проведено «трудовий десант» і продовжено таким чином озеленення території школи. Вчителі, учні та техперсонал на чолі з директором нашого закладу висадили квіти та кущі по всій території школи.

 

День писемності та мови

               9 листопада 2016 року до Дня писемності та мови у школі пройшов ряд заходів.  Зранку у фойє школи відбулась лінійка з нагоди Дня писемності та мови, де директор школи Федоренко Н.А., яка теж за фахом є викладачем української мови та літератури, повідомила учням план заходів, які відбуватимуться сьогодні. Потім о 10:00 учні з 3-го по 11-й клас провели мовний конкурс     ім. Петра Яцика. Вчитель української мови Михайловська А.В. провела з учнями інформаційну годину «Виникнення писемності».  Після цього об 11:20 учні 9-го класу писали відео-диктант на тему «Україна на зламі тисячоліть». 

 Підготувала вчитель української мови

 та літератури  Михайловська А.В

 

 

Семінар для молодих вчителів

       8 листопада 2016 в нашій школі відбувся семінар для молодих вчителів. Поділились своїм досвідом з молодими колегами та дали відкриті уроки:

Носач С.В. – вчитель історії;

Іляшенко О.В. – вчитель математики;

Михайловська А.В. – вчитель української мови та літератури;

Верлата Л.Є. – вчитель географії;

Куліш Н.І. – вчитель фізики;

Чепурна Н.М. – вчитель біології та хімії;

Стеблова Л.В. – вчитель початкових класів.

 

 

Без верби і калини нема України

           Ніби казковий осінній вернісаж пройшло свято «Міс Осінь -2016» у Бериславській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

           В образі Калинки виступила учениця 2А класу Коваленко Поліна. За основу для виступу був взятий сюжет казки Галини Демченко «Калинка».

          Учні класу, інсценізуючи казку, супроводжували виступ Полінки. А під час колективного запального танцю її талант розкрився ще більше.

          І як фіналом цього свята, учнями класу разом зі своїм класним керівником Ліляновою Людмилою Василівною було висадження біля школи куща калини, який Полінка-Калинка піднесла журі під час своєї «візитки».

          Нехай росте на щастя і добро, хай буде нашим шкільним оберегом. Адже недарма в народі кажуть: «Без верби і калини немаУкраїни».

Підготувала вчитель 2А класу  Лілянова Л.В.

Літературна кав’ярня

27 жовтня в шкільній бібліотеці нашої школи відбулася зустріч учителів української та світової літератури з бібліотекарем.

Зустріч була проведена у формі «Літературна кав’ярня», де за чашечкою кави бібліотекар познайомив учителів з новими надходженнями літератури

Суд над цигаркою

      В школі, з метою попередження негативних проявів серед учнівської молоді, відбувся виховний захід «Суд над цигаркою».

Учні продемонстрували негативний вплив тютюнопаління на організм людини.

                                                                                Захід провела Корибут С.С.

                                                                                  Свято «Міс Осінь»                                                                                                                                   

25-26 жовтня 2016 року в нашій школі пройшло свято «Міс Осінь-2016», в якому взяли участь дівчата 1-8 х класів. Учасниці продемонстрували свої таланти,танцювали,співали,декламували вірші. Нелегко було суддям,тому що кожна із учасниць гідна носити корону переможниці. За результатами змагань  учасниці отримали грамоти в різних номінаціях та невеличкі подарунки, а титул «Міс Осінь» дісталися :

Іщенко Вікторії (2Б клас) – серед 1-2 класів;

Чечиній Юлії (3Б клас) – серед 3-4 класів;

Капінус Анастасії (5Б клас) – серед 5-6 класів;

Нелеп Анастасії (8клас) – серед 7-8 класів.

       Окремі слова подяки прозвучали також на адресу батьків,які вклали всю свою душу у підготовку до цього свята.

                       Дорогі наші красуні! Ми вітаємо вас усіх!

А у нас гості!

      21 жовтня  школа приймала учасників міжрайонного науково-практичного семінару “Реалізація концепції національно-патріотичного виховання в технологічній освіті”.

     Традиційно семінар було розпочато із виступу директора та учнів  школи, які гостинно, з хлібом і сіллю зустрічали учасників семінару.  Далі розпочали свою роботу вчителі  технологій, які презентували присутнім свій досвід у викладанні предмета, здобутки, напрацювання. Після основної частини педагоги мали можливість обмінятися досвідом роботи, оглянути виставку виробів учнів шкіл.

     Семінар пройшов, як насичена, плідна, творча зустріч вчителів технології.

День народження ветерана

20 жовтня 2016 року, учні школи спільно з Радою ветеранів привітали солодким подарунком та квітами учасника Великої Вітчизняної війни Молчанова В.М. з Днем народження.

Наша школа взяла шефство над ветераном і надалі всіляко буде йому допомагати. 

Осінній ярмарок

Осінь – це солодкий аромат стиглих яблук, смарагдові грона винограду… Осінь – це щедрий урожай і гостинці природи… Осінь – це чарівна пора, багата на свята, які ми так любимо!

      В один із таких сонячних днів, 11 жовтня, в нашій школі проходив осінній ярмарок «Дари осені». Батьки та учні 1-11 класів доклали багато зусиль до проведення ярмарку. Вони виставляли на продаж солодощі, фрукти, овочі, напої , випічку на будь-який смак та безліч інших смаколиків . У кожного класу був свій столик, на якому, власне, "розляглись" ласощі. На перерві школярі мали змогу придбати будь-яку смакоту! Ярмарок вдався на славу!

 

Кожен новий день розпочинається загальношкільною лінійкою на якій всі учні та вчителі виконують  державний Гімн України, відповідно до наказу «Про щоденне виконання Гімну України . На лінійці нагороджують переможців різноманітних конкурсів та змагань. А саме , 10 жовтня , було нагороджено грамотами учнів 1-х класів, які вибороли І місце у спортивних змаганнях «Задоринка» та дипломом за ІІІ місце , яке учні старших класів отримали за змагання у районній Спартакіаді.  

    Вітаємо наших переможців!

 

 

Спортивні змагання «Задоринка» серед учнів 4-х класів

Зустріч з воїном АТО

  Наперододні свята Дня захисника України  учні 2-А класу Бериславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 провели зустріч з воїном АТО Садовцем Василем Васильовичем. Зворушливою і, водночас, серйозною видалася ця розмова. Учні, серед яких і син бійця Садовець Ілля, разом із своїм класним керівником, Ліляновою Людмилою Василівною, із вдячністю, зі сльозами на очах, слухали розповідь бійця АТО. Ми вдячні Василю Васильовичу за мир і спокій, за радісне сьогодення.                                

Підготувала класний керівник 2-А класу   Лілянова Л.В.

Спортивні змагання «Задоринка» серед учнів 3-х класів

А у нас знову спортивні змагання «Задоринка», які відбулися сьогодні в спортивній залі школи, серед учнів 3-х класів.

         Переможцями стала команда Бериславської ЗОШ №1. Вітаємо наших спортсменів!

 

Спортивні змагання «Задоринка» серед учнів 2-х класів

11 жовтня 2016 року в школі  відбулися щорічні спортивні змагання «Задоринка» серед учнів 2-х класів. Одна година захоплюючої, емоційної боротьби принесла велике, спортивне задоволення всім учасникам змагань.

       А переможцями та призерами стали:

І місце –  команда Бериславської ЗОШ №3

ІІ місце – команда Бериславської ЗОШ №1

ІІІ місце – команда Бериславської ЗОШ №5

      Після завершення змагань учасників було нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та солодким подарунком від  Бериславської міської ради.

      Вітаємо наших спортсменів!

 

                                                                               Щорічні спортивні змагання «Задоринка»

7 жовтня в спортивній залі школи відбулися щорічні спортивні змагання «Задоринка» серед учнів перших класів . Програма змагань була досить насиченою. Першим завданням було представлення команд. Воно було завзятим і римованим. Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості конкурси з бігом, стрибками, повзанням, де потрібно було проявити влучність і кмітливість, а також свої спортивні, розумові здібності та навички. Всі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже переживали. Всі старалися щосили прийти до фінішу першими, але переможцями стали учні Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, вихованці вчителя фізичної культури Малого Б.І. .

              Вітаємо наших маленьких спортсменів!

 

 

ОСВІТА
ЗНО 2018
...
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz