Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВторник, 20.04.2021, 02:59

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Міні-чат

6. Методичне об’єднання класних керівників

Тренінг з національно-патріотичного виховання дітей та молоді «З Україною в серці»

Почуття патріотизму є однією з провідних цінностей, якими має володіти підростаюча особистість. Великою мірою, без цього почуття її соціальне життя буде неповноцінним, надзвичайно збідненим, оскільки вона перебуватиме поза важливими зв’язками і відносинами, які визначають її соціальну позицію, суспільно значуще функціонування, внутрішнє душевне задоволення, самооцінку, життєвий успіх. Потужним виховним чинником щодо цього повинна виступити сім’я: батьки мають стати для вихованця прикладом як високо свідомі члени суспільства, як носії активної громадянської позиції.

Педагогам же слід створювати ситуації для формування у вихованців діяльнісного ставлення до всього, що об’єднується поняттям «національні скарби», до національних свят і традицій, особливо до етнічного коду, який створив націю і захищав її високі ідеали. Нині, коли виникла реальна загроза існуванню держави, надзвичайно важливо виховувати у дітей та молоді готовність до захисту Батьківщини.

З цією метою для класних керівників школи 31.01.2017 було проведено І тренінг з циклу «З Україною в серці», який було розроблено авторським колективом: І.Д. Бех, доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України; Ж.В. Петрочко, доктор педагогічних наук, професор; В.І. Кириченко, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.

І тренінг «Патріотизм як суспільна та особиста цінність» мав таку структуру:

 1. Відкриття. Відеокліп «Моє ім’я - Україна ». Представлення команд. Презентація мети, завдань структури тренінгу.
 2. Прийняття правил роботи груп.
 3. Інтерактивна лекція «Проблема патріотизму в сучасному осмисленні».
 4. Вправа «Портрет людини патріота».
 5. Метод «Прес» - «Патріотом має бути кожен, тому що…»
 6. Вправа на завершення «Нам сьогодні вже щастить».

У березні відбудеться черговий тренінг з циклу на тему «Особливості партнерської взаємодії у національно-патріотичному вихованні».

 

ОСВІТА
ЗНО 2018
...
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook

 • Copyright MyCorp © 2021
  uCoz