Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПятница, 14.05.2021, 05:43

Бериславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Меню сайту
Міні-чат

2. Методичне об’єднання природничо-математичного циклу

 

 

У 9-му класі 19.03.2018 було проведено урок алгебри у формі ділової гри «Для чого потрібні гроші». Епіграфом уроку було «Якщо умієш щось, не роби це безкоштовно» (The Dark Knight). Тому за правильно виконані завдання отримували гроші, що були запропоновані, введені, надруковані Банком Шкільної Республіки Лідерів нашої школи (два номінали цих грошей: 1 стані і 1 слав, при чому 2 стані дорівнюють 1 славу). Дізналися про Топ-10 найдивніших грошей світу. Рахували скільки отримають грошей, якщо покласти до банку під відсотки, виконали тест «Як добре ви знаєте гривні?», завдання «Чорної скриньки» та ін. За зароблені гроші учні мали можливість обміняти їх на бал-оцінку. Урок був цікавим і змістовним.

    

15 березня 2018 року учні 5-х, 6-х, 7-х, 8-х, 9-го, 10-го, 11-го класів Бериславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 взяли у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».

  

На початку березня в Бериславській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 пройшов ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ. Учні 5-11-х класів взяли участь у конкурсі плакатів, ребусів, математичних газет.

Між 5-ми класами було проведено математичне змагання «Подорож країною Математики», де учні проявили свої знання з математики, кмітливість, креативність. На протязі усього заходу панував дух суперництва

  

Восьмі класи взяли участь в інтелектуально-розважальній грі «Еврика», де виконували цікаві завдання на логічне мислення, розгадували ребуси, заповнювали цікаві квадрати.

Для учнів 6-х і 7-х класів було проведено усний журнал «Світ не знав лише, що він українець», присвячений видатному українському математику Михайлу Пилиповичу Кравчуку

«Гортаючи» сторінки усного журналу, учні познайомимося з такими рубриками:

 1. Вступ.
 2. Біографія.
 3. Навчання.
 4. Відгуки про майбутнього вченого.
 5. Початок наукової діяльності.
 6. Викладацька діяльність.
 7. Накопичування наукового досвіду.
 8. Досягнення. Наукова спадщина.
 9. Репресії.
 10. Смерть.
 11. Пам’ять.
 12. Внесок у науку.
 13. Пам’ять про видатного математика.

Після ознайомлення з кожною рубрикою ведучі заходу проводили різні інтерактивні вправи («Так-ні», «Незакінчене речення», «Бліц-опитування», ігрова вправа «Слабка ланка», ребуси) для перевірки усвідомлення інформації.

  

До учнів 2-4 класів завітали учні 9-го класу (Міхно Каріна, Бодько Анастасія) з цікавою інформацією та цікавими завданнями з математики.

    

Учні 10-го класу проявили свою ерудованість і креативність при розв’язуванні задач із сірниками.

15 листопада 2017 року відбулося засідання МО природничо-математичного циклу на якому розглядалися такі питання:

Про результати шкільних олімпіад з природничо-математичних дисциплін та історії.

Система роботи з обдарованими дітьми.

Нетрадиційні форми контролю рівня знань, вмінь і навичок учнів на уроках.

Розвиток творчих здібностей учнів та предметних компетенцій.

Творчий пошук інноваційних шляхів щодо формування предметних і ключових компетентностей учнів, набуття ними досвіду експериментально-дослідницької діяльності у процесі вивчення фізики, астрономії, природознавства.

Адаптація учнів 5-х, 10-х класів до навчального процесу.

Під час засідання вчителі МО активно ділилися своїм досвідом і презентували свої методичні наробки.

За результатами районного туру предметних олімпіад учениця 10 класу Коваленко Вікторія зайняла І місце в олімпіаді з біології і буде представляти район на обласному рівні.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Бажаємо подальших творчих звершень, успіхів та досягнень.

 Цікаво і змістовно пройшов предметний тиждень фізики та астрономії в Бериславській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з 30 січня по 03 лютого.Його відкриття відбулося  на лінійці, куди завітали члени наукового товариства-вчені Архімед, Ньютон, Дезерфорд(в образах учнів школи). ». Учні 7-8-х класів прийняли участь у конкурсі стіннівок природоохоронного змісту.31.01.2017 тиждень продовжився в літературному напрямку «Фізика в прислів'ях та віршах», де учні 9,10,11 класів взяли участь у конкурсі ребусів, кросвордів «Лови підказку». А початківці в фізиці-учні 7,8-х класів, провели для учнів 5-х класів-знавців природознавства цікаві досліди,вікторини: «Фізика навколо нас», турнір «У дружбі-сила» про фізичні явища, закони, поняття. Учні всієї школи стали учасниками чудового перевтілення та польотів до зірок 01 та 02 лютого. Для цього учні 11-го класу  провели для учнів 1-4-х класів інтелектуальну гру «Космічна подорож», змагання «Веселі астронавти» в ході яких ознайомили «маленьких космонавтів» з будовою Сонячної системи, її планетами, «полярним сяйвом». Закінчився тиждень 03 лютого веселою та змістовною рекламною кампанією «Фізика в професіях», в ході якої кожен учень обрав собі професію до душі, з’ясував що з фізики йому необхідно, проілюстрував це у малюнках. На завершення учень 11-го класу Резніченко Артем підбив підсумок всієї рекламної кампанії та під дружні оплески всіх учасників і організатора тижня Куліш Н.І. передав естафету тижня музичного мистецтва в школі.

 

 

 

 
ОСВІТА
ЗНО 2018
...
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook

 • Copyright MyCorp © 2021
  uCoz